Özellikleri

Ercity`de yaşama hoş geldiniz...

Satışlarımızda tapularınız hazır olup hemen teslim edilmektedir. Kredi ihtiyaçlarınız için ise; size özel konut krediniz anlaşmalı bankalarımızdan en uygun şartlarla hazırdır.

Başvurularınız için satış ofisimizi ziyaretiniz yeterlidir, siz çayınızı yudumlarken işlemleriniz kolaylıkla gerçekleşecektir.

Toplam 8,5 dönüm arazi içinde 7 bloktan oluşan 150 dairelik yeni yaşam alanınızda 7 katlı binalarda, katlarda 2-3 veya 4 daire bulunmaktadır.

Yeşil alanlarınız nitelikli peyzaj mimarisi ile birleşecek, sohbetlerinize eşlik edecek kamelya ve çocuk parkı ile tamamlanacaktır. Açık ve kapalı otoparkı bulunan binalarımız son derece yeterli ulaşım imkanlarına sahiptir.

Merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları ile çeşitliliği ve otoparkı ile şehrin merkezinde önemli bir yaşam alanıdır.

Demir ferforje kapı ile girilen bloğumuzda giriş zeminlerimiz ve merdivenlerimiz granit döşeli olacaktır. Dairelerimize şık merdivenlerden veya güvenilir Astor lüks asansörlerle çıkabileceksiniz.

Binalarımız ziyaretinize gelen misafirlerinizi tanıyabilmeniz ve evlerinizde güvenliğinizi arttırmak için sesli interkom sistemlerine sahiptir.

Çok noktadan kilitleme sistemine sahip olan çelik kapı ve daire içi kapılarımız sektörünün öncüsü Doorca marka olacaktır.

Dış doğramaları ahşap görünümlü Asaş Veratec marka 70 mm. lamine plastik doğrama olup, dış ısı ve sesten koruyucu özelliğe sahiptir.

Web sayfasında veya katalogda belirtilen marka ve özellikler üretici firma tarafından değiştirilebilir, kullanılacak kesin malzeme ve markalar satış anlaşmasında detaylı belirtilecektir.